Wody powierzchniowe - system oczyszczania wody Kaskada

System oczyszczania wody Kaskada, to gwarancja dostępu do zdrowej wody pitnej o najwyższych parametrach w sytuacjach kryzysowych, takich jak powodzie czy działania militarne.

 

Kaskada jest mobilnym urządzeniem, które jest w stanie lokalnie wytwarzać wodę zdatną do picia z dowolnie zanieczyszczonej wody, bez znajomości jej parametrów wejściowych.

 

Jest to kluczowe w sytuacjach, kiedy przetrwanie ludności jest bezpośrednio uzależnione od dostępu do wody pitnej.

 

Woda powierzchniowa, która obejmuje rzeki, jeziora i zbiorniki wodne, jest narażona na różnego rodzaju zanieczyszczenia, zarówno naturalne, jak i antropogeniczne.

 

Kluczowe cechy systemu Kaskada:

 


Nasz system został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości uzdatnionej wody przy równoległym minimalnym wpływie na środowisko.

 

Mobilność i skuteczność: Kaskada jest gotowa do działania w każdych warunkach, nawet podczas powodzi, dostarczając czystą wodę tam, gdzie jest najbardziej potrzebna.

 

Skuteczność naszego urządzenia została potwierdzona podczas powodzi i prowadzonej akcji ratunkowej mieszkańców Bogatyni w 2010r. Kaskada, obsługiwana przez straż pożarną, zaopatrywała mieszkańców zalanych terenów w wodę pitną.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
    Administratorem danych osobowych jest BGW Medical Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawą do przetwarzania danych osobowych jest realizacja uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora w formie komunikacji z użytkownikami jego strony internetowej). Dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne, aby odpowiedzieć na pytanie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu odpowiedzi na pytanie.